Blog

Poznaj szczególną markę ubranek dziecinnych – Kids on the moon!

Pomimo, że każde dziecko jest inne to rodziciele pragną dla nich jednego – ażeby czuły się poprawnie oraz bez przeszkód realizowały własne fantazje. Z myślą o malutkich fantastach przygotowaliśmy oryginalne ubranka dziecięce, które pozwolą czuć się Twojemu dziecku nadzwyczaj.

W jaki sposób to się rozpoczęło
Wszystkie matki znają tę sytuację – wszelkie ubranka w punktach sprzedaży wyglądają tak samo, a my pragniemy, ażeby nasze dzieci wyglądały nadzwyczaj, albowiem jakkolwiek takie oczywiście są! W 2012 roku, Magda, mama Loli oraz Mikołaja, postanowiła rozwiązać ten problem – utworzyła atrakcyjną kolekcję ubranek dziecięcych, które pozwalają jej latoroślom wyglądać inaczej niż inni.

Fason ponad wszystko

Po paru miesiącach aktywności skonstruowane przez nią niesztampowe ubranka stały się rozpoznawalną marką na polskim rynku. W projektach Magdy nie odszukamy przesłodzonych pluszaków czy superbohaterów w agresywnych odcieniach – to ubranka z elegancją, spełniające wyczekiwania rodzicieli, a przede wszystkim odpowiadając wymogom ich pociech.
Ubranka Kids on the Moon znamionują wyważone kolory i fasony, które pozwolą na tworzenie poprawnie skomponowanych zestawów – już nie musimy trwonić wolnego czasu oraz troskać się o to, że kostium Waszego potomka jest niespójny, albowiem wszelkie szczegóły stroju do siebie pasują.
Porządnej jakości materiały kluczem do zwycięstwa
Innowacyjne ubranka dziecięce marki kids on the moon stworzone przez Magdę to zarysy stworzone z myślą o latoroślach. Miękkie oraz naturalne tkaniny ułatwią dzieciom zabawę oraz dzielnie zniosą ich na co dzień przygody. Marka używa tylko najlepsze materiały, a szycie odbywa się w Polsce, a nie jak u większości konkurencji, w państwach azjatyckich.

Nadzwyczajna oferta

Marka oferuje podniosłej jakości towary, w tym bluzy, koszulki, spodnie czy suknie. Jej flagowym artykułem jest tiulowa księżycowa spódniczka w odcieniach tęczy. Czarowne konfekcje będą towarzyszyć milusińskim każdego dnia, dając Tobie pewność, że dzieci będą czuć się w nich poprawnie oraz nadzwyczaj. Bo maluchy zasługują na to, co perfekcyjne!